Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentAllVideoSharePlayer has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/skamp/kuchnia-zrob-to-sam.pl/public_html/plugins/content/allvideoshareplayer/allvideoshareplayer.php on line 17

Fronty szuflad

Celowo pomijałem do tej pory zagadnienia związane z montażem i regulacją frontów szuflad. Powód jest bardzo prosty: sposób montażu frontów szuflad jest uzależniony od wyregulowania frontów pozostałych szafek, więc można się tym zająć dopiero po zakończeniu regulacji frontów zwykłych szafek.
Nie wszystkie typy prowadnic szuflad dają możliwość idealnego wyregulowania frontów. Regulacja jest możliwa w przypadku prowadnic TANDEMBOX i typu METABOX. Prowadnice rolkowe i kulkowe w zasadzie pozbawione są regulacji i trzeba bardzo precyzyjnie wykonać sam montaż frontów.

W odróżnieniu od wcześniej przyjętej zasady w tym artykule opiszę jednocześnie montaż i regulację frontów dla każdego rodzaju prowadnic szuflad.