Wykonanie szafek

Nadszedł wreszcie ten czas gdy możemy rozpocząć konkretne prace naszymi ulubionymi (nowiutkimi) narzędziami. Masz już przygotowane wszystkie niezbędne do rozpoczęcia prac elementy i nie możesz się już doczekać aby zacząć wiercić, wkręcać i stawiać swoją kuchnię. To rzeczywiście najprzyjemniejszy moment w całym przedsięwzięciu, ale jednocześnie brutalna weryfikacja jakości wykonania poprzednich etapów prac. Dobrze wiesz, że ewentualne wcześniejsze pomyłki wyjdą właśnie teraz i będzie bardzo bolało...
Nie przejmuj się jednak z góry. Zawsze znajdzie się jakiś sposób na wyjście z każdej podbramkowej sytuacji. Ostatecznie wydasz nieco więcej niż planowałeś ale w sumie i tak będziesz do przodu.

W tej części postaram się pokazaić Ci dobre sposoby na zbudowanie szafek i ich montaż gwarantujący najwyższą jakość wykonania.
Przeczytaj dokładnie i po kolei każdy artykuł. Tematy ogólne obowiązujące dla wszystkich szafek danego typu opisuję zawsze na wstępie przy pierwszej szafce, a w następnych artykułach piszę wyłącznie o różnicach.

Do dzieła! i powodzenia!