Młotowiertarka

Młotowiertarka z uchwytem SDS. To narzędzie może być potrzebne do wywiercenia otworów w wykonanych z porządnego betonu ścianach, suficie lub w podłodze.
Nie jest to narzędzie niezbędne do zabudowania każdej kuchni, ale przy urządzaniu mieszkania z pewnością przyda się każdemu. Jeśli masz ściany z innego materiału niż beton, to powinna wystarczyć Ci zwykła wiertarka z udarem. W innym wypadku nie masz wyjścia, bo tylko udar pneumatyczny pozwoli Ci na wykonanie otworu do powieszenia chociażby obrazka na ścianie. Jeżeli musisz kupić młotowiertarkę, to nie namawiam Cię na sprzęt markowy. Do użytku domowego wystarczy sprzęt za kwotę ok. 200 zł. Znajdziesz takie na aukcjach i w sklepach internetowych. Gdybyś chciał wykorzystać to narzędzie do innych prac, takich jak np. skuwanie glazury, to znajdź młotowiertarkę z możliwością podkuwania. Wtedy zakup zwróci się z nawiązką przy najbliższym remoncie.

Zawsze możesz wypożyczyć narzędzie na dzień lub dwa. Na montaż kuchni lub szafy wnękowej wystarczy, gdy wypożyczysz młotowiertarkę na 1 dzień.